Klacht: langdurig ontbreken van product en klantenservice !!

tanteleen op 29 januari 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 29 januari 2018

Een klant heeft herhaaldelijk geconstateerd dat de dag/nachtcrème van Hello Mirror My Age bij HEMA niet op voorraad is, evenals andere producten uit hetzelfde schap. De medewerkster kon geen uitleg geven over de ontbrekende voorraad en adviseerde de klant om de klantenservice te bellen, waar een lange wachttijd en het verzoek om een productnummer volgden, wat als klantonvriendelijk werd ervaren. De klant vindt het onacceptabel dat er geen informatie beschikbaar is over de leveringsproblemen.

Mijn Klacht:

Vandaag was ik bij de hema om (weer eens) te kijken of de dag/nachtcreme van hello mirror my age weer aangevuld waren: weer lege schappen! Heel vervelend ook al omdat andere producten uit het zelfde “schap”er niet waren: de zeer hulpvaardige medewerkster wist ook niet waarom dit zal een tijd niet geleverd werd… ze raadde me aan om klantenservice te bellen… na een wachttijd van 10 minuten (erg lang!) werd mij om een productnummer gevraagd…tsjaa het ging nu juist om een uitverkocht product!! Vind het sowieso klantonvriendelijk om aan de klant een productnummer te vragen,,,, een voor de naam van de hema ook niet goed als een product zo lang niet leverbaar is…zonder ook maar enige informatie: een kaartje op het schap ….leveringsproblemen….een datum wanneer het weer wordt verwacht kan veel ergernis voorkomen.

Gewenste Oplossing:

Als ik weet wanneer product weer in de winkel ligt en oplossing deels al aangegeven (zie ook hierboven) nl. informeer klant en medewerkers!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM