Klacht: Hulp alstublieft Geen aangepaste WC in Hema Dordrecht

Younis op 24 maart 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 24 maart 2018

Een klant van HEMA in Dordrecht heeft aangegeven dat de toiletten in de winkel niet toegankelijk zijn voor rolstoelgebruikers. Dit bemoeilijkt het gebruik van de faciliteiten voor deze klant, die om hulp vraagt bij het oplossen van dit probleem.

Mijn Klacht:

Beste Menier Mevrouw
kunt u helpen Alstublieft ik ben een invalide met rolstoel gebruiker , ik ben een vast klant van Hema in Dordrecht Centrum , maar ik wil vaak naar de WC te gaan maar de WC is niet aangepaste voor rolstoel daarom kan ik niet
daarom vraag ik aan u kunt u help alstublieft,
Bedankt voor medewerking.

G Younis

Gewenste Oplossing:

ja natuurlijk ik ben tevreden met Hema is super winkel is best,
maar alleen een rolstoel WC te kort in voor mensen met rolstoel in Dordrecht Alstublieft

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Mijn Klacht Beste Menier Mevrouw kunt u helpen Alstublieft ik ben een invalide met rolstoel gebruiker , ik ben een vast klant van Hema in Dordrecht Centrum , maar ik wil vaak naar de WC te gaan maar de WC is niet aangepaste voor rolstoel daarom kan ik niet daarom vraag ik aan u kunt u help alstublieft, Bedankt voor medewerking. G Younis

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM