Klacht: een bonnetje bij kassabon over hema/onderzoek???

kleurigebloem op 13 januari 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 13 januari 2018

Een klant van HEMA heeft moeite met het vinden van informatie over een actie waarbij een kadobon kan worden gewonnen, zoals vermeld op het bijgevoegde bonnetje bij de kassabon. De klant vraagt zich af of dit een grap is of een manier om reacties uit te lokken, aangezien de genoemde website niet te vinden is.

Mijn Klacht:

Ik krijg een bonnetje bij mijn kassabon dat ik kans op een kadobon maak als ik www.hema.nl/onderzoek opzoek kan ik dit helemaal niet vinden.Wat raar!!!is dit een grapje of zo om te kijken of mensen reageren????

Gewenste Oplossing:

Wanneer je normaal de site kan vinden en werkelijk kans op 25,- maak zonder allerlei voorwaarden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM