Klacht: Besteltijd fototaart veranderd?

Angela Lammeree op 02 augustus 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 2 augustus 2018

Angela heeft een fototaart besteld voor de derde verjaardag van haar zoontje, maar ontdekte dat de besteltijd tot 21:00 uur was en haar bestelling om 22:00 uur was ontworpen. Ze is teleurgesteld dat ze nu zonder fototaart de verjaardag moet vieren en vraagt zich af of de uiterlijke besteltijd in voorgaande jaren later was.

Mijn Klacht:

Goedenavond Hema,
Zaterdag wordt mijn zoontje 3 jaar. We bestellen altijd voor iedereen in t gezin een fototaart bij u. Maar nu zag ik dat het tot 21:00 kon om de taart met 2 dagen thuis te hebben….mijn taart was om 22:00 ontworpen…teleurgesteld heb ik de bestelling verwijderd…ik kan me herinneren dat voorgaande jaren de uiterlijke besteltijd later was dan 21:00 (of ben ik in de war?!..) Nu moeten we zijn verjaardag vieren zonder fototaart. Niet echt een klacht maar een vraag dus..
Met vriendendelijke groeten, Angela

Gewenste Oplossing:

Alsnog een mooie fototaart voor kleine vent??...

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM