Klacht: Ná één maand nog mijn geld (€192,-) niet terug gehad!

MarLeg op 23 november 2020 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 23 november 2020

Een klant heeft op 14 oktober een verblijf geannuleerd en wacht sindsdien op de terugbetaling van €192,-. Ondanks herhaalde communicatie met Groupon, waarin telkens excuses worden aangeboden en de aanvraag opnieuw wordt ingediend, is het bedrag nog steeds niet teruggestort. De klant is gefrustreerd over de lange wachttijd en het gebrek aan voortgang.

Mijn Klacht:

Op 14 oktober heb ik een verblijf in de buurt van Maastricht geannuleerd ivm corona toestand.
Eerst willen ze mij groupon-credits in de schoenen schuiven; dit heb ik niet geaccepteerd: ik wil gewoon € 192,- terug gestort krijgen op mijn bankrekening (waarvan ik dat geld heb overgeboekt via ideal).
Inmiddels heb ik 21 mailtjes met steeds het zelfde waardeloze verhaal: excuus voor het ongemak – de aanvraag is weer ingediend – jammer dat het nog niet geregeld is – het kan wel nog 20 tot 25 dagen duren; enzovoort. Het is nu 23 november!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld teruggestort heb gekregen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarLeg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM