Klacht: Geen contact kunnen maken op het door hun opgeven telefoonnummer (020-4350369) of de door hun opgegeven link naar hun klachtenformulier: kloptwerkt niet!

Paulus Vermeulen op 08 februari 2019 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 8 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben door een leverancier verwezen naar Groupon omdat zij de verkopende partij zijn, en zij ook weten welke firma het produkt heeft geleverd (Swan prullenbak) Maar Groupon is niet te bereiken en de door hun opgegeven
internet link via de mail werkt ook niet!

Gewenste Oplossing:

Als probleem wordtis opgelost. Prullenbak zit nog in volledige garantie en volgens een leverancier valt het probleem ook nog onder de garantie, maar als nemand te bereiken is???

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM