Klacht: Betelde en betaalde produkt niet geleverd

HeldenHeinrich op 05 februari 2021 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 5 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 20 november bestelde produkt niet ontvangen !!! maanden inmiddels verstrken. E mails hieromtrent worden niet beantwoord Dit kan niet en siert Groupon niet ! Indien dit niet opgelost wordt zullen er geen vervolgaanlopen plaats vinden en raad ik een ieder aan niet met Groupon te kopen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tervredeb en zal klant blijven en een ieder die ook dan gewoon aanraden als mijn produkt gelerd wordt en of ik het betaalde bedrag retour ontvang of men contact opneemt en de redenen hiervan meedeeld

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht HeldenHeinrich

5 jaren geleden - Tot op heden niets vernomen

Alle klachten die gemeld zijn door HeldenHeinrich
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM