Klacht: gratis fox 1

1eSjuver op 16 september 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 16 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We worden verblijd met het bericht van ziggo dat we tot 31 december gratis fox 1 hebben.
Normaliter worden de wedstrijden op fox 1 uitgezonden. Vanaf de start zien we dus nu dat de wedstrijden op fox 2 en fox 3 worden uitgezonden.
Als trouwe supporters van VVV wilden we vandaag naar Emmen-VVV kijken. Om 12.10 uur (wedstrijd begint om 12.15 uur) kwamen we er achter dat deze wedstrijd op fox 2 komt. Meteen contact op willen nemen met ziggo…….echter….door de grote drukte werden we eruit gegooid.
Dan maar een dagpas bestellen die binnen 1 kwartier geactiveerd zou worden….volgens de site……..na 1,5 uur nog geen beeld en is de wedstrijd ondertussen afgelopen. Als trouwe klant van ziggo met een maandtarief van meer dan 70 euro een grote teleurstelling. Nu, om 18.00 uur, nog steeds geen beeld. Ongelooflijk wat een drama bij ziggo. Hoe kun je je trouwe klanten voor de gek houden.

Gewenste Oplossing:

Tot 31 december gratis abonnement voor Fox eredivisie live.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 1eSjuver
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie