Klacht: Terugbetaling

UnhappyCostumer- op 31 maart 2025 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 31 maart 2025

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over een niet-ontvangen terugbetaling van 10 euro naar zijn Google Play-account. Ondanks bevestiging van de klantenservice dat de terugbetaling op 8 maart is uitgevoerd, heeft de gebruiker geen geld ontvangen en kreeg hij geen hulp van de bank. De ervaringen met de klantenservice waren negatief, met herhaaldelijke annuleringen van de chat en gebrek aan luistervaardigheid.

Mijn Klacht:

Bijna een maand geleden heb ik 10 euro op mijn bankrekening gezet. Helaas werd het niet overgezet naar Google play, dus had contact opgenomen met de klantenservice. Zij zeggen dat de terugbetaling is overgemaakt op 8 maart, maar dat is niet gebeurd. Ik moest contact opnemen met de bank, maar de bank vond ook geen terugbetaling. Nu willen ze mijn terugbetaling niet geven, omdat het volgens hun is terugbetaald. Klantenservice was niet klantvriendelijk. De chat werd meerdere keren geannuleerd en ze wilde niet dat ik de supervisor sprak. Ook werd ik alsmaar door verbonden. Ze luisterde niet wat ik zei. Ik heb helaas nog steeds geen terugbetaling ontvangen en ik durf geen geld te zetten op mijn Google wallet.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terugkrijgen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM