Klacht: Snelheid Google Maps wagen in woonwijk veel te hoog

MWis op 31 juli 2014 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 31 juli 2014

Een gebruiker heeft zijn bezorgdheid geuit over de hoge snelheid van een Google Maps-camerawagen die door een woonerf reed. Volgens de klager was de snelheid onacceptabel, gezien de aanwezigheid van spelende kinderen en fietsers in de buurt.

Mijn Klacht:

Zojuist stoof een camerawagen van Google Maps door onze straat op een woonerf. De snelheid van de wagen was buiten alle proporties voor de omstandigheden. Een spelend kind of fietser had de chauffeur nooit tijdig kunnen opmerken.

Gewenste Oplossing:

Een reactie van Google Maps met excuses en toegezegde verbetering zou op prijs worden gesteld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Google

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Google nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM