Klacht: Ik heb een review geschreven en deze wordt niet openbaar gemaakt

Lia van Aalten op 11 september 2021 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 11 september 2021

Lia van Aalten heeft een review geschreven voor Hondenschool Aloysa, die op haar eigen laptop zichtbaar is, maar niet openbaar wordt gemaakt voor anderen. Ze uit haar frustratie over deze situatie en vraagt om een snelle oplossing, vooral omdat een negatieve review over het bedrijf eerder wel is geplaatst.

Mijn Klacht:

Beste lezer,
Ik heb vorige week zondag een review geschreven en gepost voor bedrijf ‘Hondenschool Aloysa’ Traandijk 20, 7381 AN Klarenbeek. Op mijn eigen laptop is deze review wel zichtbaar maar voor anderen niet. Ik vind dit heel vervelend en hoop dat dit snel opgelost kan worden. Een slechte review die is geschreven over dit bedrijf is een aantal weken geleden wel geplaatst!!!!
Ik hoop snel van u te horen.
Hartelijke groet,
Lia van Aalten

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de review binnen 3 dagen voor iedereen zichtbaar is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Google

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Google nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lia van Aalten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM