Klacht: geeft niet weer wat je vraacht

[email protected] op 15 september 2015 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 15 september 2015

Een gebruiker uit zijn onvrede over de zoekresultaten van Google, die volgens hem niet overeenkomen met zijn zoekopdrachten. Hij vraagt zich af waarom Google nog bestaat als het niet in staat is om relevante informatie te tonen en roept het bedrijf op om verbeteringen door te voeren.

Mijn Klacht:

ik wil dat google wat gaat doen aan het web als je wat vraacht geeft hij heel wat anders dan je vraacht waar slaat dat op als ik wat zoek laat hij niet zien wat ik zoek kan je er wat aan doen en anders maar google weg klaar waar slaat het op als ik wat vraag en krijg heel wat anders dan ik vraag waarom bestaat google nog dat is al zo lang doe er wat aan

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik zie wat ik ge vraacht heb

Beoordeling 4/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM