Klacht: Abonnement

Isolde Wiefferink op 10 oktober 2022 over Google Play in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Isolde Wiefferink vraagt Google Play om opheldering over een blijkbaar afgesloten abonnement van 50 euro voor een jaar, waarvan zij geen kennis heeft genomen en dat zij niet kan terugvinden onder haar contracten. Ze verzoekt het bedrijf om uit te zoeken hoe deze situatie heeft kunnen ontstaan.

Mijn Klacht:

Hallo Google play,
Hoe kan het dat ik blijkbaar een contract voor 1 jaar van 50 euro heb afgesloten. En ik van niets weet en ik het ook niet heb gedaan.

En ik het dan niet onder contracten kan weervinden.
Kunt u voor mij uitzoeken hoe het precies is gebeurd.
Met vriendelijke groet,
Isolde wiefferink

Gewenste Oplossing:

Als ik erachter kom hoe dit is gebeurd.
En ik mijn geld terug krijg en het contract gestopt wordt voor altijd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Google Play

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Google Play nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Isolde Wiefferink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM