Mijn Klacht:
Goedemorgen,
Ik heb op diverse plekken in Nederland schermesjes gekocht en ben daar zeer ontevreden over. Ik heb drie doosjes Gilette Fusion (2 doosjes) en Mach 3 (ook twee doosjes) waarmee je absoluut niets kunt beginnen. Het is nog slimmer dan wanneer je een vel schuurpapier over je gezicht haalt. Ik heb me daarmee diverse keren mijn gezicht open gehaald en aangezien ik bloedverdunners gebruik kunt u raden hoe lang het dan duurt voordat de wondjes weer geheeld zijn. Normaal ben ik super tevreden over Gillette maar omdat de prijs nogal hoog is koop ik af en toe wat aanbiedingen en met name de mesjes die aangeboden worden op diverse braderieën lijken wel allemaal namaak. Het doet jullie naam geen goed en zal op de markt steeds negatiever uitgelegd worden wat toch een doodzonde is.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag weten hoe het kan dat de mesjes zo stomp zijn, is dit allemaal namaak of is het een productie fout. De doosjes die je koopt zijn helemaal in orde lijken nooit te zijn open geweest en ook de mesjes zien er perfect uit. Gillette hoe kan dit door wie worden we bedonderd.
Ik durf ( en velen met mij) bijna geen Gillette mesjes meer te kopen want je gezicht open halen met zo'n duur systeem is geen pretje.
Ik hoop echt iets van u te horen van; hoe het komt en hoe te voorkomen.
Ik heb de meeste al weggegooid maar heb nog een doosje met drie mesjes bewaard die ik met alle plezier voor onderzoek naar u toe wil sturen maar ik neem aan dat u hier al mee bezig bent en/of bent geweest. Als ik ze op moet sturen wil ik graag een adres waar ze naar toe moeten worden gestuurd van u ontvangen.


