Klacht: Gevonden sleutels onvindbaar

Sophie Rijswijk op 23 februari 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

De klant verzocht zo veel mogelijk gegevens over de reis en de vinder naar ons op te sturen zodat wij er achteraan kunnen gaan.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 februari 2015

Een vrouw verloor op 14 februari haar sleutels in de trein en kreeg te horen dat deze gevonden waren door de NS. Ondanks dat de alarmcentrale van haar werkgever contact had opgenomen met de NS, ontving zij geen verdere informatie over het afhalen van haar sleutels en kreeg ze geen reactie op haar pogingen om contact op te nemen. Na meerdere bezoeken en telefoontjes naar de NS-servicedesk en klantenservice bleef de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

Ik ben zaterdag avond 14 februari mijn sleutels verloren in de trein. Gelukkig zat er een pasje aan mijn sleutelbos van de alarmcentrale van de albert heijn waar ik werk. Deze centrale is dus gebeld dat mijn sleutels gevonden waren door de ns. Doordat er ook een persoonlijke code op het pasje staat, heeft de centrale de supermarkt manager gebeld en het telefoonnummer doorgegeven van de persoon die op maandag 16 februari zou doorgeven waar ik mijn sleutels kon afhalen. We hebben echter niets meer van deze persoon gehoord en wanneer ik het telefoonnummer bel, krijg ik gelijk de voicemail (al sinds maandag). Ik ben bij de ns servicedesk langs geweest in eindhoven, heb de klantenservice gebeld, en de gevonden voorwerpen van ns, maar er is geen spoor van mijn sleutels en er kan volgens de ns niet worden achterhaald wie er in de trein gewerkt heeft waar ik in zat of van welk personeelslid het telefoonnummer is dat ik heb doorgekregen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn sleutels terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 26 februari 2015 om 11:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant verzocht zo veel mogelijk gegevens over de reis en de vinder naar ons op te sturen zodat wij er achteraan kunnen gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Sophie Rijswijk

Heeft op 02 maart 2015 om 14:13 geantwoord

Ik heb een brief op de post gedaan met alle gegevens. Ik ben benieuwd wat ns gaat doen om mijn sleutels terug te vinden, want het is me inmiddels gelukt contact te krijgen met de conducteur die mijn sleutels had gevonden. Ze zijn afgegeven aan een medewerker op Utrecht centraal, maar er is van die dag geen melding van gevonden sleutels op dit station. En telkens wanneer ik contact heb met ns wordt ik weer van het kastje naar de muur gestuurd en weer terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten