niet ontvangen
Klacht van muisje5 op 10 mei 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
ik heb tijdelijk abonnement op zaterdag heb hem van ochtend niet ontvangen Lees meer
Bij Gelderlander zijn in totaal 1.060 klachten ingediend op Klacht.nl. In de afgelopen 12 maanden kwamen er 18 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 2.7/10. Dien een klacht in over Gelderlander. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
Gelderlander heeft geen telefonische klantenservice; de klantenservice van Gelderlander is bereikbaar via de chat op de officiële contactpagina.
U kunt een klacht over Gelderlander indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Gelderlander.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.060 klachten over Gelderlander ingediend, waarvan 18 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Regionaal.
Van de klachten over Gelderlander wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
De meest voorkomende klachten over Gelderlander gaan over Kranten - Regionaal. In de afgelopen 12 maanden zijn 18 klachten ingediend.
DPG Media-titel; gelderlander.nl en dpgmedia.nl blokkeren de crawler, waardoor een telefoonnummer niet op het officiele domein te bevestigen was. Kandidaat-lezersservice 088-0561505 en e-mail [email protected] (uit aggregators/DPG-serviceportal) door mens laten verifieren. U kunt Gelderlander bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Gelderlander actief klachten behandelt.
Gelderlander heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,7 op 10, gebaseerd op 318 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Gelderlander een gemiddelde beoordeling van 2,7 op 10 uit 318 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 1.060 klachten. Of Gelderlander betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Gelderlander niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van muisje5 op 10 mei 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
ik heb tijdelijk abonnement op zaterdag heb hem van ochtend niet ontvangen Lees meer
Klacht van wonder0123 op 03 mei 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
We hebben een zaterdag abonnement en er is bij ons al 4 weken geen zaterdagkrant meer bezorgd. Na melding via de website komt er dan ook geen nabezorging. Klacht is herhaaldelijk gemeld bij de Gelderlander en er wordt steeds belooft... Lees meer
Klacht van harts op 28 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
Ondanks diverse ingediende klachten bij de gelderlander wordt er bij mij al 6 weken op zaterdag geen krant meer bezorgd! Lees meer
Klacht van hurby op 14 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
Krijg sinds aantal weken de Gelderlander pas rond 7.45 uur bezorgd. Aangezien mijn vrouw om 7.00 uur moet beginnen lees ze nog graag de krant even voordat ze weggaat. Lees meer
Klacht van Gelderlander29 op 11 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
sinds de bezorging ui is besteed aan de Persgroep sinds 7 april geen krant meer ontvangen Lees meer
Klacht van fredmel op 09 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
heb de telegraaf/en de gelderlander de enen week 2 x de telegraaf klacht ingediend niet ontvangen dan weer 2 x de gelderlander nu de telegraaf en de nrc heb geen goed woord voor de bezorger eb zelf 29 jaar... Lees meer
Klacht van Wilhelmina Cornelia op 07 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
Bij aanvang van mijn abonnement op de Gelderlander heb ik 2 kaartjes voor de Efteling gekregen als introductiekado. Op 23 februari 2014 is mijn dochter met een vriendin met die kaartjes naar de Efteling gegaan en bij de kassa bleek... Lees meer
Klacht van s.brinkhoff op 03 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
zaterdag 29 mrt. onder pseudoniem Mulderskop (pagina 34)en stukje beledigen van de politiek in Mook en Middelaar. ik wordt hierin beticht dat een incompetente plattelandscorrupte vriendjespolitiek bedrijvende idioot ben. Ik accepteer dit niet. Al helemaal niet omdat de schrijver anoniem... Lees meer
Klacht van Brakkestein op 02 april 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
Mijn klacht........Het is belachelijk dat er geen krant word nabezorgd. Ik wil de krant niet digitaal lezen!!!!!!!! De krant verwacht ik voor 7uur in de bus. Als dit om wat voor reden dan ook niet mogelijk is,wil ik nabezorging. Dat is al jaren zo... Lees meer
Klacht van abracadabra op 29 maart 2014 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal
De bijlage Link hen OK niet ontvangen Lees meer