Klacht: geen service in buitenland

laboot op 30 mei 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 30 mei 2015

Een klant van Vodafone, die al meer dan 20 jaar bij het bedrijf is, heeft herhaaldelijk problemen ervaren met het verkrijgen van mobiele service in het buitenland. Na bevestiging van Vodafone-medewerkers dat de verbinding in zowel Tunesië als Turkije geregeld zou zijn, kreeg de klant bij beide reizen geen service, ondanks dat alle instellingen correct waren. Dit heeft geleid tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

ik ben al meer dan 20 jaar klant van Vodafone nu heb ik in nov 2014 gebeld met Vodafone dat ik naar tunesie ging en gevraagd voor verbinding met nederland alles was geregeld volgens de Vodafone medewerker in tunesie had ik helemaal geen verbinding zelfs geen service nu ben ik in mei 2015 naar Turkije geweest 2dagen voor dat ik weg ging ben ik bij de Vodafone winkel in bisonspoor geweest om te vragen of ik in Turkije verbinding had alles was geregeld volgens de verkoper want Turkije had zelfs een Vodafone netwerk dus alles ok zei hij
in Turkije aangekomen weer het zelfde probleem geen service geen verbinding helemaal niets en alles wat aan moet staan staat aan op de telefoon want meerderen
mensen met wel verbinding hebben erna gekeken ik ben hier goed ziek van.

Gewenste Oplossing:

ik ben helemaal klaar met Vodafone en hoop dat ik mijn abonnement eerder op kan zeggen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie