Klacht: Geen reactie op reparatieverzoek na meerdere pogingen

klager5a210de1 ✓ Verified op 01 november 2026 over La Souris Scooters in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 november 2026

Na bijna drie weken zonder reactie op een reparatieverzoek, ervaart de klant ernstige teleurstelling in de service van La Souris Scooters. Ondanks meerdere telefoongesprekken, e-mails en berichten is er geen oplossing geboden, wat leidt tot de beslissing om de onderdelen zelf te verkopen.

Mijn Klacht:

Na bijna drie weken heb ik nog steeds geen reactie ontvangen op mijn reparatieverzoek. Ik heb meerdere uren aan de telefoon doorgebracht, verschillende e-mails en berichten gestuurd, maar er is geen oplossing geboden. Het lijkt erop dat La Souris Scooters niet meedenkt met mijn probleem. Ik ben teleurgesteld in deze waardeloze service en heb besloten om de onderdelen zelf te verkopen.

Gewenste Oplossing:

Geen, ik ben klaar met dit merk en bedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over La Souris Scooters

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM