Klacht: Geen goede levering en niet goed geholpen door klantenservice

Msafi op 19 februari 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 19 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo
Ik heb een oven bij u gekocht dat vorige week bij mijn thuis is geleverd.
Mijn oven is zonder stopcontact geleverd na contact met de klantenservice zouden ze mij na 3 werkdagen de stopcontact opsturen maar nee…..
Weer een aantal keren contact gehad met de klantenservice zeiden ze dat ik terug gebeld zou worden dit is 3 keer niet nagekomen.
Een week later weer gebeld naar de klantenservice dat er vervolgens wordt gezegd dat de zaak afgehandeld is..?? Ik heb 1.5 week niet kunnen koken.
Ik vond mediamarkt een fijn winkel om mijn spullen te kopen maar dit doe ik de volgende keer niet weer bij mediamarkt.

Met vriendelijke groeten,
E. Safi

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding....ik heb al die tijd buiten moeten eten of moeten bestellen. Dan ben ik wel tevreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM