Klacht: Geen en gedeeltelijke uitbetaling en geen contact of reactie

Trijnie Bijlstra op 18 oktober 2021 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 18 oktober 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds begin augustus heb ik bijna wekelijks contact met de klantenservice van booking.com aangezien ze de uitbetaling van juli en (later) augustus niet wilden doen aangezien ze zeggen dat ik nog een bedrag voor commissie etc moet betalen. Dit bedrag wordt altijd door booking.com ingehouden tijdens mijn uitbetalingen en hoef ik dus niet te betalen. De medewerkers van klantenservice hebben dit ook bevestigd en begrijpen het niet. Ik krijg helaas niemand van de financiële administratie aan te telefoon en ook een manager krijg ik niet aan de lijn. Vanochtend hoorde ik weer dat ik niemand aan de lijn kan krijgen en dat het nog wel een jaar kan duren voordat dit afgehandeld is. Een manager gaat niet met mij in gesprek omdat ze het te druk hebben en toch geen antwoord kunnen geven op mijn vraag. Ik vraag me af wat ik nu nog zou kunnen doen!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als booking.com het bedrag dat ze hebben ingehouden binnen een maand uitbetalen en ik verwacht een compensatie voor het achterhouden van de uitbetalingen en de kosten die ik heb gemaakt om booking.com te bereiken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Trijnie Bijlstra
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM