Mijn Klacht:
Online besteld artikel ontvangen. Blijkt duidelijk eerder gebruikt te zijn, inhoud slordig verpakt, vlekken erop, geen factuur of leverbon in verpakking.
Klacht bij Mediamarkt kenbaar gemaakt, waarbij ik heb aangegeven dat dit nu al de 2e keer is dat ik een artikel ontvang dat reeds eerder gebruikt is. Gevraagd of dit een normale werkwijze is bij Mediamarkt?
Standaard antwoord ontvangen. Geen enkele vorm van excuus. Ik moet artikel persoonlijk afleveren bij een PostNL-agentschap en verder bericht van hen afwachten over de verdere afhandeling.
Communicatie per mail verloopt zeer irritant: Wat je schrijft wordt niet gelezen, vragen worden niet beantwoord. Elk mailtje wordt beantwoord met standaardzinnetjes.
Gewenste Oplossing:
Ik heb om 2 redenen gekozen voor een online-bestelling:
1. Omdat ik slecht er been ben heb ik gekozen voor thuisbezorging.
2. Omdat ik artikel snel nodig heb.
Ik heb gevraagd om mij een nieuw artikel toe te sturen dat ik dan aan de deur bij de koerier kan omruilen voor het gebruikte artikel.
Zelf kan ik immers niet naar een postagentschap lopen.
Aangezien e.e.a. is misgelopen en dit voor 100% te wijten is aan Mediamarkt omdat zij frauderen door te trachten mij een gebruikt artikel voor nieuw te verkopen, lijkt het mij niet meer dan redelijk dat zij voor een passende oplossing zorgen!
Mediamarkt weigert dit en gaat ook niet in op mijn argumenten.
en blijft volharden in het sturen van voorgekookte standaard e-mails.
Kennelijk is deze werkwijze heel gebruikelijk, terwijl het in feite niets anders is dan pure oplichting, nietwaar?


