Klacht: massive spots typenr. 2483/62 en 2486/63

H. Conjaerts op 04 november 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 4 november 2012

Een klant heeft problemen ervaren met de Massive spots typenr. 2483/62 en 2486/63, die volgens het advies 50 watt per lampje zouden moeten zijn. Na gebruik werd er een brandlucht waargenomen en ontdekten ze schroeivlekken aan het plafond. De Gamma winkel in Heerlen adviseerde om contact op te nemen met de fabrikant, maar de klant kon geen informatie over Massive vinden, alleen leveranciers.

Mijn Klacht:

op de spots staat advies 50 watt per lampje, doch we roken opeens brandlucht, na inspectie blijkt dat dit heeft geleid tot schroeivlekken aan plafond!
De Gamma winkel in Heerlen adviseerde om contact op te nemen met de fabrikant Massive, doch ik kan op internet hier niets over vinden, alleen leveranciers.

Gewenste Oplossing:

Mogelijke oplossing, nieuwe armatuur met lampen die wél de juiste watt kunnen leveren, zonder dat we bang moeten zijn voor rooklucht en schroeivlekken aan plafond en nog erger, dat er kortsluiting ontstaat! De huidige lampen durven we niet meer te gebruiken.
Het gaat om 3 armaturen met resp. 1 met 2 spots, en 2 armaturen met 3 spots.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM