Klacht: klantenservice onbereikbaar en reageren niet op mail

Patrick315 op 23 februari 2021 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 23 februari 2021

Een klant ervaart problemen met de klantenservice van Gamma, omdat hij al 35 minuten in de wacht staat zonder contact te krijgen. Daarnaast ontvangt hij geen reactie op zijn e-mails, ondanks het feit dat er volgens hem voldoende medewerkers beschikbaar zouden moeten zijn.

Mijn Klacht:

Ik hang nu alweer 35 minuten in de wacht. Ik bel ze maar want reageren op email doen ze ook niet.
Er zijn zoveel medewerkers die niks te doen hebben omdat de winkels dicht zijn. Daar zullen er toch wel een paar tussen zitten die de klantenservice kunnen bemannen??
Dramatisch

Gewenste Oplossing:

sneller reageren op emails, zeker als ik mail omdat ik een beschadigd product thuisbezorgd heb gekregen.
Klantenservice moet sneller beschikbaar zijn. Je wilt toch niet at je klanten 35 minuten in de wacht hangen??

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Patrick315
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM