Klacht: Future Target BV

Topal12 op 18 januari 2012 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant doorverwezen naar de Vodafone website (www.vodafone.nl/smsklacht) voor meer informatie en de juiste procedure.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 18 januari 2012

Een klant heeft onterecht maandelijks minimaal 35 euro van zijn rekening zien afschrijven door Future Target BV, zonder ooit voor hun diensten te hebben aangemeld. De klant is niet bekend met het bedrijf en vraagt zich af wat het precies inhoudt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Het bedrijf Future Target BV, haalt maandelijks minimaal 35 euro van mijn rekening. Ik heb me nooit aangemeld voor de diensten van Future Target BV. Ik weet niet eens wat voor bedrijf het is.

Gewenste Oplossing:

Dat de onterechte rekeningen worden terug betaald

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vodafone

Heeft op 20 januari 2012 om 11:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vodafone 24/7 Web Crew heeft de klant doorverwezen naar de Vodafone website (www.vodafone.nl/smsklacht) voor meer informatie en de juiste procedure.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie