Klacht: betaald voor 2 fotoalbums maar niks ontvangen

Monique van Wijk op 10 november 2016 over Fotoalbum.nl in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fotoalbum.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Monique, Ongetwijfeld heeft u meegekregen dat Fotoalbum.nl ongeveer een jaar geleden failliet is gegaan. Hierdoor zijn er veel klanten gedupeerd geraakt. Een paar maanden terug hebben wij als nieuwe eigenaar het domeinnaam Fotoalbum.nl overgenomen. We hebben een compleet nieuwe...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Fotoservice
Status Opgelost
Datum 10 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb hard gewerkt aan 2 albums, ruim €100.,– en nooit iets ontvangen. Je krijgt niemand te pakken telefonisch en op je email reageren ze ook niet.
Hoe krijg ik mijn geld nu terug? Ook al mijn werk is voor niets!!!

Gewenste Oplossing:

ik wil mijn geld terug en hoop dat ik de fotoalbums over kan hevelen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fotoalbum.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Fotoalbum.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fotoalbum.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fotoalbum.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fotoalbum.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fotoalbum.nl

Heeft op 14 augustus 2018 om 10:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Monique,

Ongetwijfeld heeft u meegekregen dat Fotoalbum.nl ongeveer een jaar geleden failliet is gegaan. Hierdoor zijn er veel klanten gedupeerd geraakt.

Een paar maanden terug hebben wij als nieuwe eigenaar het domeinnaam Fotoalbum.nl overgenomen. We hebben een compleet nieuwe site en software laten bouwen en staan compleet los van de vorige organisatie (we kennen daar ook letterlijk niemand).
Hoewel wij dus eigenlijk niets van doen hebben met het faillissement, wilden wij wel graag met een schone lei beginnen.

Zodoende hebben we contact gezocht met gedupeerden klanten onder de vorige eigenaar.
Mocht u geen bericht hierover ontvangen hebben, kunt u contact opnemen met ons door een mail te sturen naar [email protected]. Dan zullen we kijken wat we voor u kunnen betekenen.

Met vriendelijke groet,

Sander
Fotoalbum.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM