Klacht: geachte medewerker

mmme067 op 26 juni 2012 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 juli 2012
Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 26 juni 2012

Een klant met een onderhoudscontract bij Feenstra ervaart problemen met de warmwatertoevoer en probeert een afspraak te maken voor een monteur. Tijdens het telefoongesprek wordt de klant gevraagd om codes van de ketel te controleren, maar omdat de klant op het werk is en geen technische kennis heeft, kan dit niet. De telefoniste blijft aandringen, wat leidt tot frustratie bij de klant, die zich afvraagt waarom er een servicecontract is als er geen hulp wordt geboden.

Mijn Klacht:

Ik ben in het bezit van een onderhoudscontract.
We hebben problemen met de toevoer van warmwater.
Ik bel op met als doel een afspraak te maken voor een monteur. Krijg ik de vraag of ik naar de ketel wil lopen om codes te bekijken. Ik zit natuurlijk op mijn werk. ik leg vriendelijk uit dat ik op mijn werk zit en bovendien ook geen enkel verstand heb van zon ketel en kan ook niks zelf er aan repareren zoals bijvoorbeeld de waterdruk. Telefoniste blijft volharden en slaat een toon aan of je een kind bent. Geen afspraak dus en maar wel koud water. ik vraag me toch af waarom ik een service contract heb.

Gewenste Oplossing:

afspraak met monteur. ik kan heel goed inschatten of het wel of niet nodig is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM