Bij Eneco zijn in totaal 2.240 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 2.106 opgelost (94%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 28 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 9 stemmen), over alle jaren 3.6/10 (777 stemmen). Dien een klacht in over Eneco. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Eneco is een energieleverancier van groene energie. Deze energie levert naast stroom en gas ook zonnepanelen. Helaas kan er ook bij Eneco wel eens iets... Lees meer >
Eneco is een energieleverancier van groene energie. Deze energie levert naast stroom en gas ook zonnepanelen. Helaas kan er ook bij Eneco wel eens iets mis gaan. Klopt uw eindafrekening over het afgelopen jaar niet? Komt er geen monteur om uw boiler of CV ketel te installeren of repareren? Kloppen uw meterstanden niet? Samen met Eneco hebben wij veel klachten opgelost. Dus wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Eneco kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Eneco melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Eneco? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Eneco, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Eneco contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Eneco indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Eneco.
Hoeveel klachten zijn er over Eneco?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.240 klachten over Eneco ingediend, waarvan 28 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Energieleveranciers, Internetproviders, klachtmelden.
Lost Eneco klachten op?
Eneco lost 94% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 2.106 van de 2.240 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Eneco?
De meest voorkomende klachten over Eneco gaan over Energieleveranciers, Internetproviders, klachtmelden. In de afgelopen 12 maanden zijn 28 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Eneco?
U kunt contact opnemen met Eneco door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van Eneco?
Eneco heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 3,6 op 10, gebaseerd op 777 beoordelingen.
Is Eneco betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Eneco een gemiddelde beoordeling van 3,6 op 10 uit 777 beoordelingen en een oplospercentage van 94% over 2.240 klachten. Of Eneco betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe snel reageert Eneco op klachten?
Eneco reageert gemiddeld binnen 16 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Hoe stap ik over van Eneco?
Overstappen van Eneco naar een andere energieleverancier kan eenvoudig. De nieuwe leverancier regelt de overstap voor u. De opzegtermijn is maximaal 30 dagen. Vergelijk tarieven op vergelijkingssites en kies een nieuwe aanbieder.
Geachte ls,
ik krijg een te hoge eindrek eerst van eneco.
na correctie alsnog te hoog.
ik ben 9 maanden niet thuis geweest.
Zie brief van eneco en nu moet ik 100 euro extra betalen en is mijn maandterm te hoog (50) Lees meer
In april kwam er een aardige jongen van de eneco bij ons aan de deur, dat ik jaren lang klant was bij hun, en dat ze het betreurde dat ik de laatste jaren bij de nuon zat. zij wilde mij... Lees meer
Beste heer/mevrouw,
Wij hebben een klacht met betrekking over ons hoge maand lasten en verbruik in ons huis. Wij betalen per maand 193 euro voor stadsverwarming(Hollandse wind pakket) en elektriciteit . Ons gezin bestaat uit drie personen, vader moeder en zoontje... Lees meer
Ik ben van energieleverancieer over gestapt op 26-11-2012 en kreeg een eindafrekening van Eneco met daarbij 2 Eenmalige nota's Gas/electra van elk € 50,00 totaal € 100,00.
Bij de informatie bij Eneco was mij toegezegd als ik over zou stappen naar... Lees meer
Ik krijg van mijn buurvrouw een brief aan mij gericht van Eneco met de mededeling dat mijn contract per 11-12-1012 opgezegd wordt, omdat er een bedrag van €388,19,- openstaat. Eerdere brieven zijn waarschijnlijk bij mijn bovenburen afgegeven door post.nl, omdat... Lees meer
Ik ben ruim 29 jaar klant bij eneco en heb altijd alles netjes afbetaald. In 2010 een enorme eindafrekening van €2600,- een betalingsregeling deze liep prima. Het jaar erop €1500,- bijbetalen terwijl ik incl de aflossing genoeg maandelijks... Lees meer
Gisteren ontving ik de jaarafrekening 2012. Ik moet ca 300 euro bijbetalen en mijn maandnota gaat omhoog naar 175 euro, was 133 euro.
Bij nakijken van de begin- en eindstanden van de gasmeter, zoals vermeld op de nota en door mij... Lees meer
Vandaag voor de zoveelste maal een opdringerige eneco colporteur aan de deur gehad in Barneveld hij bleef maar door zeuren,houdt dat nooit op,ook het verhaaltje deugde aan geen kanten. Lees meer
geachte medwerkers van incasso
vorig jaar was ik verplicht om een bedrag van €2204,00 plus de vesteging finance incassovan €500,00 te betalen extra,voor een jaar nota verbruik 2010 van elektra en gas,van een bedraag €3961,52,00 ik kon niet begrijpen hoe... Lees meer
Wij krijgen van eneco, elke maand een rekening van 28 eu, voor het vervoer van ons eletricitijd en gas,
Mijn man krijgt zijn loon de 26e elke maand.
Nooit klachten, nu al 2x 20eu betalen omdat wij te laat betalen, 20eu per... Lees meer