Klacht: Niets geleverd, geld wordt niet teruggestort

roel_kokonut op 06 november 2017 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 6 november 2017

Een klant heeft op 22 juli 2017 twee t-shirts besteld bij elkedagietsleuks.nl voor €34,85, maar deze zijn nooit geleverd. Ondanks herhaalde verzoeken om terugbetaling, heeft het bedrijf op 25 september aangegeven dat het bedrag binnen 2 werkdagen zou worden teruggestort, maar tot op heden is dit niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Op 22 juli 2017 twee t-shirts besteld voor een bedrag van €34,85.
De t-shirts zijn nooit geleverd. Na enkele mails geeft elkedagietsleuks.nl op 25 september aan dat de t-shirts niet leverbaar zijn en het bedrag binnen 2 werkdagen op mijn rekening wordt teruggestort.
Daarna heb ik echter nog 4x per mail gevraagd waar het geld blijft. Tot op heden zonder resultaat en heeft Elkedagietsleuks.nl MIJN geld nog steeds niet terugbetaald.

Gewenste Oplossing:

Als Elkedagietsleuks.nl mijn geld voor de niet geleverde producten terug stort op mijn rekening

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM