Klacht: seks tube

jespersteur op 25 juni 2013 over Elephant telecommunication Ltd. in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 25 juni 2013

Een klant van Elephant Telecommunication Ltd. merkt op dat er wekelijks een bedrag van 5,00 euro op zijn rekening wordt bijgeschreven, zonder dat hij hiervoor toestemming heeft gegeven. Deze ongevraagde afschrijving leidt tot onvrede bij de klant.

Mijn Klacht:

Er wordt wekelijks 5,00 euro bijgeschreven op mij rekening waar ik niet om gevraagd heb.

Gewenste Oplossing:

Eraf halen en mijn geld terugstorten

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elephant telecommunication Ltd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elephant telecommunication Ltd. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie