Klacht: Laat SMS-bericht ontvangen van DPD, pakket nu in retourproces

Regazoni op 13 juli 2021 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

DPD klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 13 juli 2021

Op 13 juli 2021 ontving de klager pas een eerste sms van DPD over het betalen van invoerrechten, terwijl de link in het bericht al was verlopen. Tijdens een telefonisch contact met DPD werd aangegeven dat er eerder vijf berichten waren verzonden, die de klager echter niet heeft ontvangen. Hierdoor is het pakket nu in het retourproces naar de afzender.

Mijn Klacht:

Op 13 juli 2021 pas een eerste sms bericht ontvangen van de DPD. Hierin wordt gezegd dat er een laatste kans is om invoerrechten te betalen. De link was inmiddels verstreken. Gebeld en de persoon aan de lijn zei dat er al 5 eerdere berichten waren gestuurd. Die heb ik niet ontvangen. Het pakket wordt nu dus teruggestuurd naar de afzender.

Gewenste Oplossing:

Met betrekking tot mijn bestelling kan er niks opgelost worden. Het retourproces is onomkeerbaar. Woon pas een jaar op dit adres en er zijn altijd problemen met bezorgingen vanuit de DPD. Of ze komen niet opdagen of de communicatie is slecht. Ik vind het wel belangrijk om een klacht in te dienen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM