Klacht: Gedrag chauffeur van busje.

Vochteloo op 01 maart 2021 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

DPD klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 1 maart 2021

Een klant van DPD heeft geklaagd over het gedrag van een chauffeur die tijdens het uitladen op straat hevig toeterde. De chauffeur kon tijdelijk niet passeren en reageerde irritant op de situatie, wat de klant als onacceptabel ervoer. De klant vraagt aandacht voor dit gedrag, omdat het de reputatie van DPD kan schaden.

Mijn Klacht:

Wij zijn bezig op wat uit te laden op straat.Komt busje aan van DPD om bocht en begint gelijk heftig te toeteren.Hij moest even twee minuten wachten en kon er niet langs.Dit vertelt en begon hij weer te toeteren.Zijn gedrag was zeer irritant en zeker niet acceptabel wat betreft de situatie.Zijn nummerbord is 9-VSB-01.
Misschien dat hier ook eens aandacht aan besteed kan worden.Ik moet zeggen dat dit voor ons de eerste keer was.Mocht hij bij anderen ook zo doen wat bezorgen betreft etc zal dat zeker niet ten goede komen wat betreft de naam DPD.

Met vr groet Kitty

Gewenste Oplossing:

Misschien chauffeurs hierop aanspreken.Dit gedrag wordt ook niet getolereerd bij andere functies.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM