Klacht: Geen aandacht.

Cecielle op 07 november 2022 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Douglas klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 7 november 2022

Een klant van Douglas ervaart een gebrek aan aandacht en service tijdens haar bezoek aan de winkel. Na het kopen van een kwast voor dagcrème, wilde zij een tweede exemplaar aanschaffen, maar ondervond problemen bij de kassa en moest lang wachten. Door haar invalide status was de situatie erg vermoeiend, wat leidde tot een teleurstellende ervaring en het niet kunnen kopen van andere gewenste producten.

Mijn Klacht:

Goedemorgen.
Ik had een kwast voor dag crème op te brengen gekocht en wilde er nog een hebben. De eerste kocht ik in Veldhoven. Ik had niet de zelfde. Ging in Eindhoven terug. De had gekeken of hij gebruikt was en was in orde. Ik zou een andere krijgen die ik graag wilde krijgen. Moest bij betalen. De kassa deed het niet. Een andere juffrouw erbij. Na dat ik 10 min heb staan wachten zei de tweede juf dat de kwast niet om geruimd mocht worden. Omdat ik invalide ben was het zeer vermoeiend voor mij. Ik wilde nog verschillende dingen hebben maar ben toen maar met ongerichte zaken gegaan. Jammer.

Met vriendelijke groet
C. Alewijns.

Gewenste Oplossing:

Ik laat het hierbij.
Gr. C.

Alle klachten die gemeld zijn door Cecielle
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM