Klacht: Foute bestelling en geen geld terug

marantika op 18 december 2021 over Douglas in de categorie Parfumerie winkels

Douglas klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Douglas
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 18 december 2021

Een klant heeft een maand geleden een foundation van Clinique besteld bij Douglas in Waalwijk, maar ontving een verkeerd product. Na het retourneren van het verkeerde artikel heeft de klant nog steeds geen nieuwe foundation ontvangen en vraagt om terugbetaling van het bedrag van 36,30 euro.

Mijn Klacht:

Ik heb een maand geleden een foundation besteld van ‘clinique’ via de douglas winkel waalwijk. In plaats daarvan heb ik een verkeerd product gekregen. Vervolgens is die terug gestuurd. We zijn al een maand verder en heb nog steeds mijn foundation niet gekregen.

De foundation kostte 36,30 euro dus ik zou mijn geld graag terug willen!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen krijgen!

Alle klachten die gemeld zijn door marantika
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM