Bij Dirk van den Broek zijn in totaal 2.124 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 758 opgelost (35%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 27 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10 (afgelopen 12 maanden, 6 stemmen), over alle jaren 2.8/10 (641 stemmen). Dien een klacht in over Dirk van den Broek. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo... Lees meer >
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo gek dat u wel eens uw brood, aardappels, frisdrank of koekjes hier heeft gekocht. Helaas kan er net zoals bij alle andere supermarkten ook bij Dirk van den Broek wel eens iets mis gaan. Komt u er bij thuiskomst achter dat de melk die u zojuist gekocht heeft over de uiterste houdbaarheidsdatum is? Klopt de aanbieding niet met wat er in de folder staat? Heeft u te weinig wisselgeld ontvangen van de caissière? Bent u onvriendelijk geholpen door het personeel? Wij vinden dit heel vervelend voor u en helpen u graag. Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Dirk van den Broek kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Dirk van den Broek melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Dirk van den Broek? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Dirk van den Broek, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Dirk van den Broek contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
In de afgelopen 12 maanden zijn er 27 nieuwe klachten binnengekomen; Dirk van den Broek reageert niet via Klacht.nl. Nog 23 klachten nodig voor een plaats in de categorie
Supermarkten
27klachten in de afgelopen 12 maanden
21openstaande klachten
6klachten in behandeling
0klachten opgelost
1.3/10 afgelopen 12 maanden, 6 stemmen6
📊
35%Oplossingspercentage
➡️
StabielTrend afgelopen 3 maanden
Meest voorkomende klachtcategorieën bij Dirk van den Broek
U kunt een klacht over Dirk van den Broek indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Dirk van den Broek.
Hoeveel klachten zijn er over Dirk van den Broek?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.124 klachten over Dirk van den Broek ingediend, waarvan 27 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Lost Dirk van den Broek klachten op?
Van de klachten over Dirk van den Broek wordt 35% opgelost. In totaal zijn 758 van de 2.124 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Dirk van den Broek?
De meest voorkomende klachten over Dirk van den Broek gaan over Supermarkten. In de afgelopen 12 maanden zijn 27 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Dirk van den Broek?
U kunt contact opnemen met Dirk van den Broek via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Dirk van den Broek?
Dirk van den Broek heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 641 beoordelingen.
Is Dirk van den Broek betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Dirk van den Broek een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10 uit 641 beoordelingen en een oplospercentage van 35% over 2.124 klachten. Of Dirk van den Broek betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Dirk van den Broek?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Dirk van den Broek niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Beetje jammer als er in de folder een aanbieding staat het niet zo bij de kassa berekend wordt!!
Dus bij deze de kassa beter instellen of zet het beter in de folders ! Lees meer
Ik ben al jaren vaste klant bij Dirk van der Broek.
Wat schertst mijn verbazing bij de afdeling waspoeders zocht ik naar antikalk voor de wasmachine, niets te vinden, bij navragen aan het personeel kreeg ik te horen, sorry dat is... Lees meer
Zondag 8-4:
Tijdens het boodschappen doen bij de Dirk in Volendam zag ik in een schap de aanbieding van de pampers 4 pakken voor €20,- dus neem er 4 mee.
Thuis kwam ik erachter dat ik veels te veel heb betaald!... Lees meer
Ik was afgelopen vrijdag 6 april om 20.27 uur bij de Dirk van den Broek. aan de Molenvang 8 Etten-Leur. Ik had de scanner gebruikt. Bij afrekenen moest ik controle krijgen dat gaf de computer aan. Er kwam een aardig... Lees meer
Van de broek ,
Vleuten centrum wordt steeds onvriendelijker
oa ook het jijje en jouwe van de oudere kassa.s dames
neemt hand over hand toe.
de meeste dames zijn prima.
verder nog een lange jongeman met een bolletje boven op het... Lees meer
Ik wilde met mijn vriendin in Goes naar de Dirk gaan. We mochten niet doorlopen omdat er geen grijze studenten mandjes waren. hierdoor kwamen we telaat in de volgende les. Ik vind het apart dat we niet mochten doorlopen zonder... Lees meer
Beste Dirk,
Laat ik nou denken dat Dirk van de broek anders was dan ah! Geen rare bonuskaart of zegeltjes...waar je indirect voor betaalt.
Leuk als je 75 jaar bestaat dat je cadeautjes 'geeft. Zoenen speciale uitgave, wijn, luxere... Lees meer
Deze week was lekker de zalm in de aanbieding, ik ga er dinsdag ochtend naar toe om half 9 geen zalm in de koeling. ik vandaag vis burgers kopen om half 9 geen vis burgers meer, en weer geen... Lees meer
Deze week was lekker de zalm in de aanbieding, ik ga er dinsdag ochtend naar toe om half 9 geen zalm in de koeling. ik vandaag vis burgers kopen om half 9 geen vis burgers meer, en weer geen... Lees meer