Klacht: Bestelling niet geleverd en leverancier reageert niet

Michael Aken, van op 12 april 2021 over Direct-Dierenarts in de categorie Algemeen, Internetshops - Dieren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 12 april 2021

Een klant heeft op 16 maart 2021 katten dieetvoer besteld bij Direct-Dierenarts, met een verwachte levertijd van 4-5 dagen. Na een maand zonder levering heeft de klant meerdere e-mails gestuurd, maar ontvangt geen reactie, terwijl het bedrijf niet telefonisch bereikbaar is.

Mijn Klacht:

Op 16 maart 2021 heb ik katten dieetvoer besteld bij Direct-Dierenarts. Volgens de website is er een levertijd van 4-5 dagen. Er is nu een maand voorbij. Inmiddels heb ik meerdere malen een e-mail gestuurd maar ik krijg geen reactie. Helaas is Direct-Dierenarts niet telefonisch bereikbaar, er is alleen een e-mailadres.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn bestelling toegestuurd krijg.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM