Klacht: Deurwaarder ivm lesgeld

mariah_2 op 24 februari 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 24 februari 2015

Een gezin ontving een dwangbevel van een deurwaarder voor lesgeld uit 2014-2015, zonder voorafgaande melding van DUO. De ouders waren niet op de hoogte van de digitale correspondentie en hebben het verschuldigde bedrag, inclusief kosten, inmiddels betaald, maar hebben ook een klacht ingediend bij DUO vanwege de gebrekkige communicatie.

Mijn Klacht:

Vanmiddag stond de deurwaarder bij ons aan de deur. Dwangbevel voor lesgeld 2014-2015 voor onze zoon. En of we binnen twee dagen willen betalen. Gebeld met Duo en de medewerker gaf aan dat vanaf dit jaar alle correspondentie van DUO alleen maar digitaal gaat. Hiervan hebben we nooit een melding ontvangen. En onze zoon logt nooit in op de site van de Duo. Bij onze al eerder afgestudeerde zoon was deze werkwijze nog niet ingevoerd. We hebben het totaalbedrag (inclusief de € 297,- kosten van het exploot) vandaag betaald, maar ook een klacht ingediend bij de DUO.
Vreemd dat de DUO alleen op de mail vertrouwd en niet de moeite neemt om een herinnering / aanmaning per post te versturen. Slechte communicatie vanuit DUO.

Gewenste Oplossing:

Het schoolgeld dient natuurlijk door ons betaald te worden, maar alle incasso kosten à € 297, - zijn voor rekening van DUO. Verder moet de DUO, wanneer op niet op de mail gereageerd wordt, de rekening via de post verzenden of via een SMS-bericht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM