Klacht: Geen levering, stilzwijgen van leverancier

icequeen op 11 september 2013 over design247 in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf design247
Status Open
Datum 11 september 2013

Een klant heeft op 31 maart een tafel besteld bij design247, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks herhaalde e-mails is er geen reactie van de leverancier gekomen, en de klant eist binnen drie werkdagen zijn geld terug. De klant overweegt aangifte te doen wegens oplichting.

Mijn Klacht:

Ik heb 31 maart een tafel besteld en helaas heb ik de tafel nog steeds niet. Diverse mails gestuurd en nu totale radiostilte. Ik heb aangegeven dat ik binnen 3 werkdagen mijn geld terug wil. En raadt u eens….geen geld, reactie . Ik heb hard moeten sparen voor deze tafel, ben er klaar mee en wil mijn geld terug. Ik sta op het punt om aangifte te doen van oplichting.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over design247

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over design247 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM