Mijn Klacht:
Mijn zoon heeft een jaar gewerkt om het Denver oxboard te kunnen kopen twv 219 euro. Board ging na 2.5 week kapot. Mediamarkt bracht het board weg ter reparatie, 2 weken later een rekening in huis van 172 euro reparatiekosten. Waterschade viel niet onder de garantie. (Mijn zoon had ermee over nat gras gereden).
Deze kosten zijn voor hem niet te betalen, moet hij eerst weer een jaar folders rondbrengen.
Mijn klacht is dat mijn zoon zijn droom binnen 2 weken weg is en dat de mediamarkt hele hoge reparatiekosten hanteert… Weg geld, weg oxboard.
Gewenste Oplossing:
Wij hadden het prettig gevonden als ze waren tegemoet gekomen in de reparatiekosten. Of op een andere manier een klein gebaar hadden gegeven dat ze het ook erg sneu vonden voor onze zoon. Nu hebben we een meneer aan de telefoon gekregen die alleen zijn verhaal deed en nog eens en nog eens, maar geen enkele sympathie toonde.
Zijn verhaal was eigen schuld dikke bult voor onze zoon.


