Klacht: Water in opvangbak koffiedik

LPostma3000 op 28 oktober 2017 over DeLonghi in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DeLonghi
Categorie Koffie
Status Open
Datum 28 oktober 2017

Een gebruiker van de DeLonghi Magnifica S ECAM 20.110.B ervaart sinds kort dat er water in het opvangbakje voor koffiedik terechtkomt. Ondanks het grondig schoonmaken van het apparaat, inclusief de binnenkant, is de oorzaak van de waterlekkage onduidelijk. Het apparaat is 2,5 jaar oud.

Mijn Klacht:

Sinds kort beland er water in het opvangbakje van koffiedik, ik heb het hele apparaat schoon gemaakt, inclusief van binnen maar er is geen enkel spoor waarom of waar er water lekt. Zelf heb ik een Delonghi Magnifica S ECAM 20.110.B en heb die 2,5 jaar.

Gewenste Oplossing:

Een vervangend onderdeel zelf kopen en installeren is van toepassing, dus een oorzaak is prima genoeg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DeLonghi

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DeLonghi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM