Klacht: Bestelling DD01041200 tot op heden niet geleverd

esct2015 op 20 maart 2015 over Dealdigger in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 juni 2015
Bedrijf Dealdigger
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 20 maart 2015

Een klant heeft op 21 februari 2015 een bestelling geplaatst bij Dealdigger, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks eerdere communicatie over een vertraging en een verwachte levering in week 12, blijft de klant zonder informatie of producten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ticket ID 44522
Ord.Nr. DD01041200
Delft, 20 maart 2015

Geachte heer / mevrouw,

Op 21 februari 2015 heb ik bij u een bestelling gedaan met ord.nr. DD01041200 het betreft hier een USB kabel en Iphone Flipcase t.w.v. 12,85 euro incl.BTW, dit bedrag is direct overgemaakt op uw rekening. De levertijd zou tussen de 10-14 werkdagen zijn. Ik heb u op 10 maart en 12 maart 2015 een mail gestuurd met de vraag wanneer de spullen zouden worden geleverd.
Op 13 maart 2015 krijg ik van u antwoord dat er wat vertraging is maar dat de spullen naar verwachting in week 12 kunnen worden geleverd. Tot op heden heb ik nog helemaal niets van u ontvangen. Wanneer u de spullen niet kan leveren zou het prettig zijn wanneer u mij daar van in kennis zou stellen, zodat ik bij een ander bedrijf mijn spullen kan bestellen ik heb zelf een taxibedrijf en heb de spullen vaak snel nodig en kan geen maand, na betaling, gaan zitten wachten ( Nu 20 maart 2015 / besteld 21 februari 2015 ).
Als u de spullen niet op korte termijn kan leveren zou u dan zo vriendelijk willen zijn om het bedrag van 12,85 euro incl BTW zo spoedig mogelijk terug te storten op rekening NL97INGB0004017372 t.n.v. Call-Taxi. Graag ontvang ik van u daarbij een creditnota.

In afwachting van uw redactie, verblijf ik,

Hoogachtend,
Namens Call-Taxi,
E.L.C. Spaans

Gewenste Oplossing:

Wanneer in week 13 geleverd of in week 13 geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dealdigger in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dealdigger een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Dealdigger

10 jaren geleden - Helaas was er inderdaad vertraging opgelopen, product ontvangen en excuses voor het ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM