Klacht: Klacht al eerder gemeld op klacht.nl, kregen bericht dat we het geld gestort zouden krijgen, maar nog steeds niks gekregen!!!

MichelleKoole op 03 oktober 2013 over Dealco in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Koole, Uw geld is zojuist retour gestort. Met vriendelijke groet, Klantenservice Dealco B.V.

Bedrijf Dealco
Status Opgelost
Datum 3 oktober 2013

Een klant van Dealco heeft eerder een klacht ingediend over een terugbetaling voor een luchtbed dat lek was na één nacht. Ondanks de belofte van het bedrijf dat het geld na het weekend zou worden teruggestort, heeft de klant na drie weken nog steeds geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Wij kregen een paar maanden geleden als antwoord dat we ons geld terug gestort zouden krijgen omdat we het aero luchtbed terug hadden gestuurd.
Die was nl. na 1 nacht al lek. Prima oplossing zou je denken, maar krijgen vervolgens niks! Klacht gemeld op klacht.nl en kregen heel snel antwoord dat het geld na het weekend op onze rekening zou staan. Dat is nu zo’n 3 weken geleden en nog steeds niks ontvangen!!!

Gewenste Oplossing:

Het bedrag op onze rekening gestort krijgen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dealco

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dealco nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dealco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dealco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dealco

Heeft op 08 oktober 2013 om 16:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Koole,

Uw geld is zojuist retour gestort.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Dealco B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten