Klacht: Enkele dagen geen krant en Magazine Vrouw ontvangen

marlies13 op 16 januari 2015 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Vercoulen, Hartelijk dank voor uw bericht. We betreuren het te lezen dat u onregelmatigheden heeft ervaren met de bezorging van De Telegraaf. We zien in ons systeem dat uw meldingen zijn doorgegeven aan onze bezorger, om in de...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 16 januari 2015

Een abonnee heeft enkele dagen geen krant en het magazine Vrouw ontvangen. Ondanks de hoge kosten van het abonnement, wordt er geen nabezorging aangeboden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Al enkele dagen geen krant en vandaag ook het magazine Vrouw ontvangen. Een abonnement is best duur en de krant wordt niet meer nabezorgd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de krant en het Magazine Vrouw wel worden nabezorgd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 27 januari 2015 om 09:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Vercoulen,

Hartelijk dank voor uw bericht. We betreuren het te lezen dat u onregelmatigheden heeft ervaren met de bezorging van De Telegraaf.

We zien in ons systeem dat uw meldingen zijn doorgegeven aan onze bezorger, om in de toekomst deze onregelmatigheden te voorkomen.

De kranten die u gemist heeft, zullen worden gecompenseerd met uw volgende abonnementsperiode (deze zal 2 dagen later ingaan.) Ook is per post de bijlage Vrouw aan u verstuurd.

We vertrouwen erop u hierbij voldoende van dienst te zijn geweest.

Met vriendelijke groet,

De Telegraaf.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM