Klacht: Bezorgklacht

HHV17843 op 21 november 2014 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Vonhof, Bedankt voor uw bericht. Het spijt ons te vernemen dat er regelmatig problemen met de bezorging van De Telegraaf optreden. Hiervoor bieden wij u onze excuses aan. Uw bezorgklachten hebben wij geregistreerd en aan onze bezorgdienst doorgegeven....

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 21 november 2014

Een abonnee van de Telegraaf heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant op vrijdagen, waarbij deze gedurende meerdere weken niet is bezorgd. Tijdens zijn afwezigheid van 18 oktober tot 13 november is de krant slechts één keer op vrijdag bezorgd, en ook na zijn terugkeer is de bezorging op vrijdagen niet hersteld, terwijl de krant op zaterdag wel op tijd arriveert.

Mijn Klacht:

Ik heb een weekend abonnement, al weken komt de telegraaf op vrijdag niet meer. Vanaf 18 oktober tot 13 november ben ik op vakantie geweest, de telegraaf is op vrijdag 1x gekomen in die periode, aldus degene die mijn post verzorgde. Ik heb daarover niet kunnen klagen, ik was er immers niet. Ook na mijn vakantie kwam de krant op beide vrijdagen niet .Trouwens op zaterdag komt hij altijd wel.
Ik krijg hier schoon genoeg van onderhand.

Gewenste Oplossing:

Dat de krant gewoon komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 22 november 2014 om 10:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Vonhof,

Bedankt voor uw bericht.

Het spijt ons te vernemen dat er regelmatig problemen met de bezorging van De Telegraaf optreden. Hiervoor bieden wij u onze excuses aan.

Uw bezorgklachten hebben wij geregistreerd en aan onze bezorgdienst doorgegeven. Wij zullen erop toezien dat de kwaliteit van de bezorging verbetert. Indien dit niet het geval is dan vernemen wij dit graag van u zodat wij verdere actie kunnen ondernemen.

Omdat u meerdere klachten in korte tijd aan ons heeft doorgegeven, zijn uw klachten geëscaleerd. Dit houdt in dat een van onze inspecteurs uw klachten in behandeling neemt om te kijken wat hier de reden van is en voor een oplossing te zorgen. U ontvangt hier nog een terugkoppeling over.

Uit onze gegevens blijkt dat u in totaal vijf keer geen krant ontvangen heeft de afgelopen periode. Ter compensatie hiervoor hebben wij de looptijd van uw huidige betaalde abonnementsperiode met vijf dagen verlengd, zodat deze kranten niet bij u in rekening worden gebracht.

U kunt erop vertrouwen dat de bezorging van De Telegraaf in het vervolg weer op de correcte wijze plaatsvindt.

Met vriendelijke groet,

De Telegraaf

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM