bezorging
Klacht van abbonne op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen krant gehad vandaag 28 april Lees meer
Bij Telegraaf zijn 58 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.9/10. Dien een klacht in over Telegraaf. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9452 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8199 opgelost (87%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9452 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 87%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.454 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 53 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 87% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.454 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Telegraaf heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Telegraaf bereiken via de officiële contactpagina op de website (ma-vr 08:00-17:00, za 09:00-12:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Telegraaf heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,9 op 10, gebaseerd op 22 beoordelingen.
Telegraaf reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van abbonne op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen krant gehad vandaag 28 april Lees meer
Klacht van g.flipse op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
zie hierboven, vandaag geen krant gehad Lees meer
Klacht van H. Jansen op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Al geen 3 weken zaterdags het vrij blad als bijlage bij de telegraaf bij ons in Noord Spanje Iedere zaterdag kopen wij de telegraaf voor € 4 maar sinds drie weken geen vrij blad Lees meer
Klacht van Bedondert op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Zoals door vele reeds is geconstateerd is de Telegraaf plots opgehouden met het verstrekken van de zaterdag bijlage bij de krant. Het excuus van de heer de Bluf dat het te duur is slaat nergens op; immers we moeten wel... Lees meer
Klacht van Charles Van De Star op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Zie boven Lees meer
Klacht van W.J. op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
April 2017 aan jaarabbonement op de Telegraaf aangegaan en tijdig aangegeven na deze periode geen krant meer te willen ontvangen. Tot mijn verbazing zag ik op mijn bankafschrift een afschrijving van 31,50 euro van de Telegraaf, ik heb dit bedrag... Lees meer
Klacht van tontriens op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
dit jaar nu voor de vierde keer geen of de verkeerde krant in de bus dit geschied altijd op zaterdag .ik ben 73 en slecht te been ik ben hier erg ontevreden over. Lees meer
Klacht van van leeuwen.henk op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen krant ontvangen zaterdag 28 april Lees meer
Klacht van Joep1r2j3 op 28 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Structureel te late bezorging van de krant. Op zaterdag om 9.00 uur nog geen krant en op werkdagen bijna altijd minimaal een half uur te laat. Lees meer
Klacht van Carla Kalis op 26 april 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
De laatste weken wordt de krant (veel) te laat bezorgd. Ik heb al ik weet niet hoeveel keer aangegeven dat de krant er niet (op tijd) was. Het oogt wel aardig dat je dan als tegenbericht krijgt dat je abonnement... Lees meer