weer geen krant op zaterdag
Klacht van psalders op 11 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
voor de zoveelste keer op zaterdag geen krant ontvangen. wanneer wordt hier iets aan gedaan Lees meer
Bij Telegraaf zijn in totaal 9.451 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 8.199 opgelost (86%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 105 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 28 stemmen), over alle jaren 4.4/10 (1.988 stemmen). Dien een klacht in over Telegraaf. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9.451 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8.199 opgelost (86%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, ontvangen, bezorging, telegraaf, klacht. Op basis van de 9.451 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 86%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.451 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 105 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 86% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.199 van de 9.451 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Telegraaf heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Telegraaf bereiken via de officiële contactpagina op de website (ma-vr 08:00-17:00, za 09:00-12:00). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Telegraaf heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10, gebaseerd op 1.988 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Telegraaf een gemiddelde beoordeling van 4,4 op 10 uit 1.988 beoordelingen en een oplospercentage van 86% over 9.451 klachten. Of Telegraaf betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van psalders op 11 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
voor de zoveelste keer op zaterdag geen krant ontvangen. wanneer wordt hier iets aan gedaan Lees meer
Klacht van [email protected] op 11 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Weekend abonnement Telegraaf. Voor het 2de weekend geen krant ontvangen. Lees meer
Klacht van klhoekstra op 09 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 9 juli is de telegraaf vanmorgen niet bezorgd Lees meer
Klacht van [email protected] op 08 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik ben Wim Houbraken; Mij is vorig jaar onder valse voorwendselen een abonnement verkocht op de zaterdag krant van de telegraaf. In het winkel centrum in Maarheeze. Volgens de jongens die daar stonden, zou het maar voor drie maanden zijn.... Lees meer
Klacht van Coenencobyklercq op 08 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb net gebeld om mijn abonnement 6 weken op te schuiven ivm vakantie maar dat kan niet werd mij verteld. Lees meer
Klacht van nianbr25 op 07 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Er zat bij de zaterdag editie geen vrij bijlage bij Lees meer
Klacht van Icebear2020 op 06 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Tot mijn grote verbazing is op zaterdag de bijlage vrij niet meer los zoals de vrouw bij de telegraaf. Ik vind dit helemaal niks. Ten eerste staat er nu minder in. Ten tweede de puzzels oplossen is een uitdaging op... Lees meer
Klacht van [email protected] op 06 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Hedenochtend geen krant ontvangen en kreeg een mail dat ik voor een dag gratis on line versie zou krijgen. Echter na inloggen kreeg ik te lezen dat ik een digitaal abonnement zou moeten hebben. Kan ik alsnog een krant bezorgd... Lees meer
Klacht van kint op 06 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Weer geen krant ontvangen vandaag het wordt een structureel probleem en maar excuses aanbieden en zeggen dat ze hun best doen en de bezorgdienst hierover aanspreken bla bla bla. Lees meer
Klacht van Netty Anjema op 05 juli 2020 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb gister een Telegraaf gekocht bij de Readshop in Spanbroek maar Vrij was niet aanwezig. De Readshop gaf meteen aan dat de Vrij niet geleverd was. Gaarne wil de Vrij nog wel ontvangen. Ik hoor graag hoe de Telegraaf... Lees meer