Klacht: wel verkopen, niet leveren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf De Stentor
Status Open
Datum 15 maart 2021

Een abonnee van De Stentor ervaart problemen na het verlengen van zijn digitale abonnement. Ondanks een bevestiging van het nieuwe abonnement, kan hij op de volgende dag geen krant ophalen via de app omdat het abonnement nog niet is gekoppeld. Hij vindt deze situatie onacceptabel en noemt het verkooppraktijken onterecht.

Mijn Klacht:

op 12 maart loopt ons digitale abonnement van de Stentor af. ik word door gebeld of ik wil verlengen. Dat wil ik wel. de bevestiging van een nieuw jaarabonnement per 12 maart komt op 2 maart op de mail binnen.
Echter op zaterdag 13 maart kan ik via de app geen krant ophalen. De Stentor is gesloten. Op maandag krijg ik te horen dat mijn nieuwe abonnement via een apart bedrijf is verkocht (Stelvio) en dat het nog 7 dagen kan duren voordat ons abonnement is gekoppeld via de app.
Wat is dit voor een onzin? Nu moet ik elke dat een krant ophalen. Onacceptabele verkooppraktijken.

Gewenste Oplossing:

elke ochtend de digitale Stentor op de Ipad en geld terug van de gemiste exemplaren

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM