Klacht: site is niet bereikbaar

Noudje16 op 23 november 2018 over De nationale kadobon in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 23 november 2018

Een klant van De Nationale Kadobon kan de website niet bereiken om te vragen of zijn kadobon in guldens nog besteedbaar is. Daarnaast merkt de klant op dat er geen vervaldatum op de bon staat vermeld.

Mijn Klacht:

Ik weet niet of mijn kadobon in guldens nog besteedbaar is , dat wil ik vragen via de site, echter deze is niet bereikbaar.
Er staat overigens geen vervaldatum op de bon.

Gewenste Oplossing:

Als ik antwoord krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De nationale kadobon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De nationale kadobon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM