Klacht: Niets ontvangen

Avn1974 op 29 oktober 2016 over De nationale kadobon in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 29 oktober 2016

Een klant heeft een tandenborstel ter waarde van 80 euro besteld, maar heeft geen bevestiging ontvangen en geen reactie gekregen op zijn e-mail. De klant uit zijn onvrede over de geboden service en geeft aan nooit eerder een kadobon cadeau te hebben gedaan.

Mijn Klacht:

Ik heb een tandenborstel besteld van 80 euro. Geen bevestiging. Gemaild, geen reactie. Ik doe echt nooit iemand deze bon cadeau. Waardeloze service!

Gewenste Oplossing:

Product wat ik heb besteld krijgen of tegoed terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De nationale kadobon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De nationale kadobon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM