Klacht: Kadobon verlopen binnen een jaar,

Heer Jacobs op 09 december 2015 over De nationale kadobon in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 9 december 2015

Een consument heeft een nationale kadobon ontvangen op 4 juli 2015, maar kan deze op 9 december 2015 niet verzilveren omdat de bon volgens de saldocheck verlopen is. Dit gebeurt slechts vijf maanden na ontvangst, en de waarde van de bon is ook niet te controleren.

Mijn Klacht:

Op 4-7-2015 kreeg mijn man voor zijn verjaardag een nationale kadobon. Vandaag, 9-12-2015 wil hij de bon verzilveren, maar de saldocheck geeft aan dat de bon verlopen is. Dat is pas vijf maanden na het verkrijgen van de bon! Zelfs de waarde van de bon valt niet te controleren!

Gewenste Oplossing:

Als de waarde van de bon besteed kan worden!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De nationale kadobon

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De nationale kadobon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM