Klacht: Geldigheid? En website onbereikbaar.

EllyBonnecroy op 01 december 2018 over De nationale kadobon in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 1 december 2018

Een consument heeft vragen over de geldigheid van een kadobon, omdat er geen vervaldatum op vermeld staat. Daarnaast ervaart de consument problemen met de website van De Nationale Kadobon, die momenteel onbereikbaar lijkt te zijn.

Mijn Klacht:

Wilde kijken of mijn bon nog geldig is er staat geen datum op!!(site uit de lucht?)

Gewenste Oplossing:

Graag de site online en ik ben bang dat hij niet meer geldig is(na de klachten hier te hebben gelezen)dus onbeperkt geldig lijkt mij in ieder geval op zijn plaats.
Er is wel voor betaald!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De nationale kadobon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De nationale kadobon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM